← Strona główna

Decydujmy Razem E-Platforma

»

Zasady rejestracji

Forum.decydujmyrazem.pl to przestrzeń wymiany informacji, wiedzy, opinii i dzielenia się doświadczeniem.
Znajdziesz tutaj informacje nt. partycypacyjnych działań realizowanych w gminach i powiatach oraz poza terenem naszego kraju, poznasz ciekawe praktyki, porozmawiasz z animatorami partycypacji publicznej, propagatorami tej idei, dowiesz się o ciekawych spotkaniach, seminariach i konferencjach.
Dbając o funkcjonalność oraz komfort wypowiedzi wszystkich użytkowników forum prosimy stosuj kilka następujących zasad:

1. Nie używaj słów wulgarnych i nie obrażaj innych Użytkowników forum. Dopuszczamy ironię, ale wszystko ma swoje granice
2. Staraj się pisać poprawnie, bez błędów językowych
3. Zanim założysz nowy temat, samodzielnie przejrzyj forum w poszukiwaniu odpowiedzi - jest bardzo możliwe, że Twoje pytanie było już wcześniej poruszane. Zwróć szczególną uwagę na przyklejone tematy, skorzystaj również z wyszukiwarki
4. Pisząc nową wiadomość zwróć uwagę na to, aby znalazła się w odpowiednim dziale i nie zakładaj kilku takich samych tematów w różnych miejscach
5. Podczas zakładania nowego tematu nadaj mu tytuł odzwierciedlający jego treść. W żadnym wypadku nie używaj ogólnych sformułowań typu "Problem" , "Pomocy" , "nie działa" etc.
6. Precyzyjnie zadawaj swoje pytania
7. W treści wiadomości nie zamieszczaj grafik szerszych niż 640 pikseli lub większych niż 20kB - udostępniaj je w postaci odnośników
8. Odnośniki prowadzące do stron zawierających niebezpieczne dane (wirusy itp.) należy poprzedzić wyraźnym ostrzeżeniem
9. Nie umieszczaj tematów niezwiązanych z tematyką forum lub naruszających normy społeczne

Administrator i moderatorzy mają prawo do zmiany, zamknięcia, a nawet usunięcia tematu bez ostrzeżenia jeżeli uznają, że narusza on opisane powyżej zasady. Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego postu na tym forum wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności.

Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim z wyjątkiem danych statystycznych, które mogą być przekazywane Liderowi projektu „Decydujmy razem” tj. Ministerstwu Rozwoju Regionalnego, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.


Skrypt tego forum wykorzystuje cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze. Dokładne informacje o sposobie zbierania danych oraz ich wykorzystywania znajdują się w Polityce prywatności.

Z chwilą akceptacji niniejszego Regulaminu korzystania z forum.decydujmyrazem.pl akceptujesz również prowadzoną przez nas politykę prywatności dlatego prosimy zapoznaj się z nią.