Skocz do zawartości

Decydujmy Razem E-Platforma - używa cookie. Przeczytaj naszą Politykę prywatności aby dowiedzieć się więcej. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć w przycisk po prawej:    Akceptuje użycie cookie

Witaj na stronie Decydujmy Razem E-Platforma

Zachęcamy do rejestracji i korzystania z e-platformy będącej praktycznym przewodnikiem dla osób związanych z animacją, rozwojem lokalnym i partycypacją. E-platforma to miejsce, gdzie zarejestrowanym użytkownikom e-platformy udostępniamy wiedzę, informacje oraz materiały do samokształcenia. Jest również miejscem wymiany opinii, poglądów i dyskusji praktyków społecznych działających na rzecz procesu partycypacji.
Guest Message by DevFuse
 

Zakopiański budżet obywatelski.

partycypacja budżet obywatelski

Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Babka

    Wyga

  • 0 - Goście
  • PipPipPip
  • 245 postów

Napisano 25 czerwiec 2014 - 10:42

Coraz więcej miejscowości decyduje się na wprowadzenie budżetu obywatelskiego! Tym razem taka możliwość pojawiała się w Zakopanem. Do dnia 30. czerwca 2014 roku mieszkańcy mogą oddawać swoje głosy na projekty, które zostały zakwalifikowane do pierwszego etapu. Swój głos można oddać na jeden z 26. wniosków. Na realizację zwycięskich projektów przeznaczono kwotę 1 mln złotych.
Tegoroczny budżet obywatelski to edycja pilotażowa, jeśli zostanie zakończona sukcesem mieszkańcy mogą liczyć w nadchodzących latach na kolejne odsłony.

Więcej informacji na: http://www.zakopane....s-na-glosowanie
Dodaj odpowiedź


Ten post wymaga zatwierdzenia przez moderatora zanim będzie dostępny i widoczny przez wszystkich użytkowników.

  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych użytkowników

Kapita� Ludzki Decydujmy Razem Europejski Fundusz Spo�eczny