Skocz do zawartości

Decydujmy Razem E-Platforma - używa cookie. Przeczytaj naszą Politykę prywatności aby dowiedzieć się więcej. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć w przycisk po prawej:    Akceptuje użycie cookie

Witaj na stronie Decydujmy Razem E-Platforma

Zachęcamy do rejestracji i korzystania z e-platformy będącej praktycznym przewodnikiem dla osób związanych z animacją, rozwojem lokalnym i partycypacją. E-platforma to miejsce, gdzie zarejestrowanym użytkownikom e-platformy udostępniamy wiedzę, informacje oraz materiały do samokształcenia. Jest również miejscem wymiany opinii, poglądów i dyskusji praktyków społecznych działających na rzecz procesu partycypacji.
Guest Message by DevFuse
 

Dobra praktyka partycypacji w Blaenau Gwent.

partycypacja budżet partycypacyjny

Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Babka

    Wyga

  • 0 - Goście
  • PipPipPip
  • 245 postów

Napisano 06 maj 2014 - 01:57

Film podsumowujący proces partycypacyjnego decydowania o dofinansowaniu projektów aktywizacyjnych na rzecz społeczności lokalnej, zrealizowany w walijskiej miejscowości Blaenau Gwent w 2006r. Wydarzenie miało miejsce w ramach pilotażowego programu rządu brytyjskiego dotyczącego promowania partycypacyjnego decydowania o budżetach gminnych. W trakcie otwartego spotkania różne grupy mieszkańców Blaenau Gwent prezentowały swoje pomysły na projekty, spośród których w procedurze głosowania wybrano te, którym ostatecznie przyznano środki na realizację z puli £30 000.

Film z polskimi napisami, zapraszam do obejrzenia!


Dodaj odpowiedź


Ten post wymaga zatwierdzenia przez moderatora zanim będzie dostępny i widoczny przez wszystkich użytkowników.

  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych użytkowników

Kapita� Ludzki Decydujmy Razem Europejski Fundusz Spo�eczny