Skocz do zawartości

Decydujmy Razem E-Platforma - używa cookie. Przeczytaj naszą Politykę prywatności aby dowiedzieć się więcej. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć w przycisk po prawej:    Akceptuje użycie cookie

Witaj na stronie Decydujmy Razem E-Platforma

Zachęcamy do rejestracji i korzystania z e-platformy będącej praktycznym przewodnikiem dla osób związanych z animacją, rozwojem lokalnym i partycypacją. E-platforma to miejsce, gdzie zarejestrowanym użytkownikom e-platformy udostępniamy wiedzę, informacje oraz materiały do samokształcenia. Jest również miejscem wymiany opinii, poglądów i dyskusji praktyków społecznych działających na rzecz procesu partycypacji.
Guest Message by DevFuse
 

Targi edukacyjne dla młodzieży w Gminie Bielsk.


Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Babka

    Wyga

  • 0 - Goście
  • PipPipPip
  • 245 postów

Napisano 30 kwiecień 2014 - 02:14

W ramach projektu „Decydujmy Razem” zespół partycypacyjny Gminy Bielsk opracował „Program integracji młodzieży na lata 2012- 2015”. Głównym celem określonym w programie jest integracja dzieci i młodzieży ze środowiskiem lokalnym między innymi poprzez poszerzenie oferty edukacyjnej dla młodych osób zamieszkałych w Gminie Bielsk.
Zapraszam do obejrzenia odcinka Gminnego Kuriera Telewizyjnego, w którym pokazane zostały VI Targi Edukacyjne dla młodzieży podejmującej decyzję o dalszej ścieżce edukacyjnej.


Dodaj odpowiedź


Ten post wymaga zatwierdzenia przez moderatora zanim będzie dostępny i widoczny przez wszystkich użytkowników.

  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych użytkowników

Kapita� Ludzki Decydujmy Razem Europejski Fundusz Spo�eczny