Skocz do zawartości

Decydujmy Razem E-Platforma - używa cookie. Przeczytaj naszą Politykę prywatności aby dowiedzieć się więcej. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć w przycisk po prawej:    Akceptuje użycie cookie

Witaj na stronie Decydujmy Razem E-Platforma

Zachęcamy do rejestracji i korzystania z e-platformy będącej praktycznym przewodnikiem dla osób związanych z animacją, rozwojem lokalnym i partycypacją. E-platforma to miejsce, gdzie zarejestrowanym użytkownikom e-platformy udostępniamy wiedzę, informacje oraz materiały do samokształcenia. Jest również miejscem wymiany opinii, poglądów i dyskusji praktyków społecznych działających na rzecz procesu partycypacji.
Guest Message by DevFuse
 

Partycypacja w działaniu


Subfora

Jak się robi partycypację?

Jak w praktyce realizować partycypację społeczną/publiczną? Tu dzielimy się sukcesami, pomysłami, wątpliwościami, propozycjami, pytaniami itd. To miejsce do spotkania osób w różny sposób zaangażowanych w projekcie. Jednym słowem HYDE PARK DECYDUJA!

  • 45 tematów
  • 5 odpowiedzi

Uchwalone programy ścieżka CAL

Programy rozwoju samorządu lokalnego uchwalone z udziałem społeczności lokalnych w ramach programu Decydujmy Razem w ścieżce CAL

  • 22 tematów
  • 33 odpowiedzi

Działania partycypacyjne w subregionach

Opis działań partycypacyjnych w poszczególnych subregionach. Wymiana doświadczeń nt. realizowanych wydarzeń społecznych, wdrażanych programów rozwoju samorządu lokalnego.

  • 9 tematów
  • 121 odpowiedzi
ZdjęcieKapita� Ludzki Decydujmy Razem Europejski Fundusz Spo�eczny